Haberler
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN !

30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyor, bu topraklarda ay yıldızlı bayrağımız altında özgürce yaşamamızı kanları ve canları pahasına sağlayan başta cumhuriyetimizin kurucusu, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman gazilerimizi ve şehitlerimizi hürmet, minnet ve şükranla anıyorum. GENEL BAŞKAN ZÜLFÜ EKİNCİ

30.08.2019
ŞANLI MALAZGİRT ZAFERİMİZ KUTLU OLSUN !

Bizlere bu toprakların kapılarını açan Sultan Alparslan ve kutlu askerlerini, aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, ülkemizin 26 Ağustos Malazgirt Zaferi’ni kutluyorum. GENEL BAŞKAN ZÜLFÜ EKİNCİ

26.08.2019
AVCILAR BELEDİYESİ BAŞKANI SN. TURAN HANÇERLİ'Yİ ZİYARETİMİZ

BUGÜN YAPMIŞ OLDUĞUMUZ AVCILAR BELEDİYESİ ZİYARETİMİZDE DEĞERLİ VAKTİNİ BİZLERE AYIRAN SAYIN BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN TURAN HANÇERLİ BEYE VE CHP 3. BÖLGE MİLLETVEKİLİ SAYIN ÖZGÜR KARABAT'A İLGİLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDER, GÖREVLERİNDE BAŞARILAR DİLERİZ.

11.07.2019
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ RAHMETLE ANIYORUZ ...

15 Temmuz gecesi vatanı, bayrağı,ezanı ve milleti için canını feda eden şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyorum. -Genel Başkan Zülfü EKİNCİ

13.07.2019
RAMAZAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN

Kainatin yaraticisi ve alemlerin Rabbi yuce AllahA´a sonsuz sukurler olsun! Ramazan Bayrami bereketiyle, bolluguyla gelsin, tum insanlik icin hayirlara vesile olsun.

03.06.2019
KADİR GECEMİZ VE CUMAMIZ MÜBAREK OLSUN

Rahmet ve bereket mevsimi Ramazan ayının sonuna yaklaşırken, bin aydan daha hayırlı oldugu yüce kitabımız Kuran-ı Kerim'de müjdelenen mübarek Kadir Gecesi'ne kavuşmuş bulunmaktayız.Ellerin semaya açıldığı, duaların geri çevrilmediği Kadir Gecemiz mübarek olsun.

31.05.2019
19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN !

19 Mayıs, Türk Milleti'nin bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü, kurtuluş ateşinin yakıldığı ve aydınlık bir geleceğe olan inancın kuvvetlendiği günün adıdır.Bu uğur Vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitleri rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz.19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

18.05.2019
ÜYELERİMİZDEN SEHER EKİNCİ YARDIMLARDAN SORUMLU BİRİM BAŞKANLIĞI GÖREVİNE ATANMIŞTIR

ÜYELERİMİZDEN SEHER EKİNCİ YARDIMLARDAN SORUMLU BİRİM BAŞKANLIĞI GÖREVİNE ATANMIŞTIR. SEHER EKİNCİ GÖREVİNİN ÖNCESİNDE DE BİRÇOK İHTİYAÇ SAHİBİ AİLEYE ULAŞMIŞ VE GENÇLER YETİŞTİRMİŞTİR. KENDİSİNE GÖREVİNİN HAYIRLI OLMASINI VE ÇALIŞMALARINDA BAŞARILARA İMZA ATMASINI DİLERİZ.

02.05.2019
KIRKLARELİ BABAESKİ YENİMAHALLE KÖYÜ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ'NİN 2. OLAĞAN GENEL KURULU'NA KATILIM SAĞLADIK

Kırklareli Babaeski Yenimahalle Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin 2. Olağan Genel Kurulu'na Dünya Gençlik Harekatı Derneği olarak katılım sağladık. Yapılan toplantıda dernek başkanı Gülsüm GÜLER CAN '' Küçük mucizelerden büyük umutlar yaratmak istiyoruz. Dernekçilik nedir, nasıl yapılır insanımıza bunu öğretmeliyiz. Hepimiz gece gündüz bu amaçlar doğrultusunda çalışıyoruz. Bizler kardeşiz, akrabayız, akrep değil. Köyümüzün eksiklerinden biri meyvecilik alanında çok iyi bir konumda fakat soğuk hava depomuz olmadığından pazarlama yönünden zayıf. Bu konuyla ilgili çalıştığımız bir projemiz mevcut. Katılımlarınız için hepinize minnettarım. '' diyerek konuşmasını tamamladı.

06.04.2019